Vítejte  

Odborné učiliště a Základní škola, Křenovice
752 01 Křenovice, č.p. 8

tel. +420 581 769 045, tel., fax +420 581 769 059, mobil +420 607 943 000,
tel. ředitel: 581 701 199, ŠJ: 581 701 057
mail: krenovice@kejnet.cz; plesnik@iol.cz
posta@oukrenovice.cz internet: www.oukrenovice.cz

 Kompletní informace o Základní škole Kojetín, Sladovní 492, jsou k dispozici na:
http://www.zssladovni.info/

  Přihlásit se
     
  Sdělení  

Prezentace školy

Kontakt pro zákazníky
Zákazníkům a zájemcům o produkty ze školní zahrady je k dispozici mobilní telefonní číslo 725 457 179, zájemci o výrobky oboru Kuchař volejte 773 782 990.

Facebook
Naše škola je na Facebooku, odkaz "Odborné učiliště Křenovice"

EU peníze středním školám
V letech 2012 až 2014 se škola aktivně zapojila do projektu EU peníze středním školám. Hodnocení projektu je k dispozici v záložce DUM.

  Mimoškolní akce  

V sekci Mimoškolní akce informujeme o účasti žáků školy na akcích, které sice bezprostředně nesouvisí se vzděláváním a výchovou, ale účastí na nich se škola prezentuje na veřejnosti.

  Běh proti drogám 2017  

Dne 28. června 2017 se na stadionu v Kojetíně konal již tradiční BĚH PROTI DROGÁM.  Jako každý rok se ho zúčastnili i žáci našeho odborného učiliště. Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, kteří se běhu na pět kilometrů nezalekli a reprezentovali nás. I přes vysoké teploty, které sluníčko vytvořilo již za brzkého rána, a v době samotného závodu se rtuť teploměru vyšplhala téměř k 35 stupňům, se  umístili  na krásných  medailových místech. 

Výsledková listina je k dispozici zde ... Běh proti drogám 2017.docx

Bc. Josef Gorčík, MBA

  Běh proti drogám 2016  

Dne 26. června 1987 vyhlásilo valné shromáždění  Organizace spojených národů poprvé Mezinárodní den proti zneužívání drog a ilegálnímu obchodu s nimi. Od té doby  toto datum se i v České republice stalo synonymem snahy o zvýšení vědomí společnosti o boji proti drogám a o podpoře preventivních opatření. V rámci tohoto významného dne se  konala v Kojetíně už tradiční protidrogová aktivita"Běh proti drogám". Pořadatelem byl DDM Kojetín, MP Kojetín,  KAPPA HELP o.s. Přerov a RADIO HANÁ. Závod se uskutečnil 27.6.2016 na fotbalovém stadionu v Kojetíně a registrace probíhala od 8 hodin v pěti věkových kategoriích. Propagačního běhu kolem stadionu se mohli zúčastnit žáci všech škol včetně pedagogů i matek s dětmi, aby tak vyjádřili svůj nesouhlas s drogami a jejich zneužíváním.

Naši školu reprezentovali žáci Wunschová Nikola a Bonito Amorim. Fotografie můžete zhlédnout ve Fotogalerii.

  Setkání úspěšných žáků  

Ve čtvrtek 19. května 2016 se dva naši žáci oboru pekař Cagášek Štěpán a Staněk Lukáš vykonávající praxi na hypermarketu Albert v Přerově účastnili společného setkání úspěšných žáků vycházejících ročníků na centrále společnosti Ahold v Praze. Pro žáky byl připraven program společného poznání, otázky zaměřené co se mi líbí či nelíbí na praxi, seznámení s chodem společnosti, kariérový postup některých manažerů, nabídka pracovních míst a postupů. V posledním bodu programu výživové poradkyně žáky seznámily se „Zdravou pětkou“ jak se správně stravovat. Žáci se rozdělili do pěti skupin a měli připravit zdravý pokrm nebo nápoj. Naši žáci připravovali zázvorovou limonádu. Na závěr paní Mušinská žákům poděkovala, popřála úspěch u závěrečných zkoušek a předala připravené dárečky. Setkání bylo příjemné plné nových zážitků.

Jemelková Věra, učitelka OV

  Svačina roku s Rio Mare 2015  
Soutěž je určena pro studenty středních odborných škol se zaměřením na gastronomii a stravovací služby. Úkolem soutěžícího je navrhnout a připravit originální, rychlou, moderní a studenou svačinu s použitím produktů Rio Mare. Pokrm musí být kreativní, chutný a využitelný (použitelný) jako školní svačina pro děti, žáky a studenty. Každý soutěžící připraví jeden pokrm.

Prvního kola, které bylo korespondenční, se účastnili žáci 3. ročníku Zdeňka Odstrčilová, Lucie Vostrá a Marek Horák, průvodní listy k jejich pokrmům jsou zde ... Průvodní listy.doc, fotografie pokrmů můžete zhlédnout ve Fotogalerii.

Pořadatelem soutěže je společnost BOLTON CZECHIA, spol. s.r.o., Na Vítězné pláni 4/1719, Praha 4, organizátorem soutěže je společnost Crest Communications Ostrava s.r.o., Dr. Maye 468/3, Ostrava – Mariánské Hory.

Více v tiskové zprávě ... Tisková zpráva.doc